Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Reda
Magazynier / Kierowca

Baltic United Sp.K.
Reda
praca stacjonarna
5464 dni temu

Ogłoszenie numer: 76649, z dnia 2009-10-01

import-handel

Miejsce pracy: Reda

Opis stanowiska

Głównym zadaniem wskazanej osoby jest utrzymanie właściwego ładu magazynowego oraz zapewnienie sprawnego obrotu towaru w chłodni podczas pracy przy obsłudze mroźni .
Ponadto osoba na ww stanowisku:
  • wystawia dokumenty związane z obrotem towarowym;
  • odpowiada za zabezpieczenie i utrzymanie jakości składowanego towaru;
  • uczestniczy w rozładunku oraz załadunku towaru;
  • nadzoruje bieżące czynności związane z właściwym oznaczaniem towaru;
  • ponosi odpowiedzialność materialną za składowany towar
  • okazyjnie uzupełnia towar z innych chłodni składowych znajdujących się w bliskiej okolicy zakładu kierując pojazdem homologowanym poniżej 3,5 t
  • w sytuacjach nadzwyczajnych ( urlop lub choroba ) zastępuje kierowców etatowych na trasach krajowych kierując pojazdem ciężarowym

Wymagania

  • wysoka motywacja do pracy
  • preferowane doświadczenie w pracy w magazynie
  • zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • obsługa komputera
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B oraz C

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną dogodną dla kandydata formę
  • Stabilną pracę w dynamicznym, młodym zespole.

Wynagrodzenie

Od 2500 PLN