Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Magazynier/kierowca

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CZAJUR
mazowieckie, Warszawa/Targówek
praca stacjonarna
5786 dni temu

Ogłoszenie numer: 53321, z dnia 2008-12-15

Firma działa w zakresie obsługi logistycznej kontrahenta.

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa/Targówek

Opis stanowiska

praca polega na rozładunku towaru z samochodu, prowadzeniu komputerowej gospodarki magazynowej - wejścia wyjścia towaru, sortowanie,czasami rozwożenie do klientów w Warszawie i okolicy

Wymagania

  • dobry stan zdrowia (praca fizyczna),
  • znajomość obsługi komputera (wymagany Microsoft Excell i Microsoft Outlook),
  • prawo jazdy kat. minimum B, doświadczenie w kierowaniu samochodami dostawczymi, mile widziana znajomość Warszawy

Oferujemy

ciekawą różnorodną (nie monotonną) pracę w niepełnym wymiarze (około 3/4 etatu), obecność w pracy wymagana wyłącznie gdy jest praca w magazynie, w pozostałym czasie dyspozycyjność mobilna (laptop, telefon komórkowy)