Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
magazynier - kierowca

BRAND Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6294 dni temu

Ogłoszenie numer: 28768, z dnia 2007-04-23

Nasza firma działa na szybko rozwijającym się rynku odzieży outletowej. Sprzedajemy odzież wysoko markową najlepszych polskich i zachodnich firm zagranicznych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- obsługa magazynu firmy handlowej - w tym systemu informatycznego K2000; - organizacja zaopatrzenia sklepów - transport odzieży; - kontrola stanów magazynowych w sklepach i na magazynie głównym; - przewóz towarów;

Wymagania

Poszukujemy pracownika, który: - posiada ważne prawo jazdy; - jest w trakcie studiów zaocznych lub wieczorowych; - biegle obsługuje komputer.

Oferujemy

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie handlowej na cały etat lub na 3/4 etatu.