Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Magazynier 1/2 etatu

IKEA Retail Sp. zo.o.
Poznań
praca stacjonarna
7096 dni temu

Ogłoszenie numer: 11950, z dnia 2005-05-25

IKEA jest największym na świecie dystrybutorem mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Najwieksza siłą IKEA są ludzie. Praca każdego z nas jest tak samo ważna: wspólnie dbamy o rozwój naszej firmy i cieszymy się z jej sukcesów. To część filozofii. która uczyniła z IKEA największą sieć sklepów meblowych na świecie.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Zadania: - przyjmowanie dostaw, - obsługa wózka widłowego, - inwentaryzacja, - uzupełnianie towaru.

Wymagania

Wymagania: - doświadczenie w obsłudze wózka widłowego, - staranność i odpowiedzialność, - dyspozycyjność (także w weekendy), - umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy stałą pracę w stabilnym środowisku i dobre warunki socjalne.