Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Magazynier, specjalista ds. logistyki

WELTT Tomasz Maroszek
mazowieckie
praca stacjonarna
5433 dni temu

Ogłoszenie numer: 76132, z dnia 2009-09-29

firma logistyczna realizująca zadania na terenie Warszawy poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • przyjmowanie i wydawanie towaru
  • obsługa programu magazynowego w zakresie dokumentów magazynowych (AD INFO)
  • kompletowanie zamówień wewn. i zewn.
  • utrzymywanie stanów magazynowych
  • koordynowanie przepływu dokumentów i informacji w magazynie (opis faktur kosztowych)
  • inne zadania logistyczne (obsługa kontrahentów w zakresie łączności komórkowej i radiotelefonicznej, zakupy materiałów biurowych, środków trwałych itp.)

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy w programie magazynowym (AD Info mile widziane)
  • biegła znajomość programu Excel
  • prawo jazdy kat. B
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • komunikatywność, bezkonfliktowość, samodzielność, zaangażowanie,
  • wiek: do 45 lat

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole,
  • umowę o pracę,
  • warunki płacowe adekwatne do doświadczenia, wiedzy i zaangażowania