Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice
Magazynier,Pomocnik magazyniera

ARPEX S.C.
Gliwice
praca stacjonarna
6299 dni temu

Ogłoszenie numer: 29218, z dnia 2007-04-17

ARPEX S.C.

Jesteśmy firmą dystrybucyjną istniejącą na rynku od 1993r. Importujemy towar z Grecji,Włoch,Hiszpanii,Chin ,Niemiec.Dostarczamy produkty pod marką PARTY TIME -art. dekoracyjne,karnawałowe,okolicznościowe szt.kwiaty zaopatrujemy ok.300 hurtowni i większości Sieci Hipermarketów w Polsce i w związku z rozwojem firmy poszukujemy nowych pracowników .

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

Przyjmowanie i rozładunek dostaw , przygotowanie towaru do wysyłki(prawidłowe oznaczenie tow.handlowego) ,pakowanie towaru dla klienta na podstawie zamówienia,wydanie i załadunek spakowanych zamówień (paczek,palet) na samochody spedycyjne.

Wymagania

zaangażowanie , doświadczenie , mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, prawo jazdy KAT B

Oferujemy

wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy,możliwość awansu