Logopeda

Integracyjne Przedszkole Zdrowia
Szczecin, Monte Cassino 16
specjalista (mid)
pełny etat / część etatu
umowa o pracę
praca stacjonarna
4 godz. temu
Integracyjne Przedszkole Zdrowia poszukuje
Logopeda
Miejsce pracy: Szczecin, Monte Cassino 16
Zadania:
W przedszkolu, szkole i placówce zależy nam na :
  • diagnozowaniu logopedycznym,
  • prowadzeniu zajęć logopedycznych,
  • podejmowaniu działań profilaktycznych zapobiegających powstawaniu zaburzeń komunikacji językowej,
  • wspieranie nauczycieli, wychowawców grup wychowawczych i innych specjalistów w udzielaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
Wymagania:
  • Diagnostyka
  • Profilaktyka
  • Terapia
  • Wykształcenie kierunkowe, logopedia z kwalifikacjami pedagogicznymi.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę stały etat
  • Pracę w formie stacjonarnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

J.M.M. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ