Logopeda

Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie
Wola Wiśniowa
praca stacjonarna
15 godz. temu
Logopeda
Miejsce pracy: Wola Wiśniowa
Numer: StPr/24/0254
OBOWIĄZKI:
Zajmowanie się korygowaniem wad wymowy i usprawnianiem języka, profilaktyką i likwidowaniem zaburzeń komunikacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: logopedia

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 400 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Strażacka 11, 29-100 Włoszczowa, powiat: włoszczowski, woj: świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

Marzena Siwek
siwek.m@wloszczowa.praca.gov.pl
413943540 w. 226

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

nie wymagane

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie