Zobacz więcej ofert pracy

LOGISTYK

RENEVIS Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4797 dni temu

Renevis Sp. z o.o. to firma produkcyjno-handlowo-usługowa o charakterze inwestycyjno– wdrożeniowym, działająca w obszarze odnawialnych źródeł energii.

Przedmiotem działalności gospodarczej Renevis Sp. z o. o. jest m.in.:

  • przetwarzanie, magazynowanie i podawanie paliw biomasowych do procesu spalania w Zespole Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA SA,
  • gospodarcze wykorzystanie ubocznych produktów spalania z energetyki (UPS)
    w sektorze budowlanym i drogownictwie - produkcja i sprzedaż: popiołów lotnych do betonu, piasku żużlowego, kruszyw geotechnicznych i krzemianowych, podbudów, stabilizacji drogowych oraz betonów wszystkich klas,
  • usługi transportowe towarów sypkich i masowych,

Pilnie poszukujemy osoby dynamicznej i dysponującej doświadczeniem zawodowym na stanowisko:

LOGISTYK

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres zadań:

  • bieżąca koordynacja dostaw
  • organizacja pracy transportu własnego i obcego
  • podejmowanie działań w zakresie optymalizacji kosztów transportu
  • poszukiwanie nowych odbiorców i dostawców
  • negocjowanie warunków zawieranych umów
  • sporządzanie dokumentacji logistycznej i nadzór nad jej poprawnym obiegiem
  • przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby działalności logistycznej firmy

Oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia
  • doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości zagadnień transportowych, logistycznych i sprzedażowych
  • umiejętności negocjowania i przekonywania
  • umiejętności analitycznego myślenia i planowania
  • odpowiedzialności i samodzielności w wyznaczaniu zadań
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • bardzo dobrej znajomości środowiska MS Office
  • znajomości reguł INCOTERMS 2010
  • dyspozycyjności związanej z wyjazdami służbowymi (mile widziany własny samochód)
Oferujemy:

Oferujemy pracę w rozwojowej spółce należącej do międzynarodowej grupy kapitałowej, zapewniającej stały rozwój zawodowy oraz możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Poznaj

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce. PGE S.A. to spółka dominująca Grupy Kapitałowej PGE. Odpowiada za zarządzanie Grupą, zapewnia koordynację działań i wytycza strategiczne kierunki. Zapraszamy do współpracy – razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.