Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Logistic Manager

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, Wielkopolska
praca stacjonarna
6417 dni temu

Ogłoszenie numer: 27751, z dnia 2007-03-26

Nasz Klient to międzynarodowa renomowana firma z branży maszyn budowlanych, działająca w centralnej Wielkopolsce

Miejsce pracy: wielkopolskie, Wielkopolska

Nr Ref.: LMW/0803/07

Opis stanowiska

- zarządzanie logistyką w zakładzie produkcyjnym (optymalizacja i kontrola kosztów logistycznych, kontrola dostawców, kalkulacja potrzeb materiałowych, tworzenie strategii zakupów i planowanie produkcji, kontrola wielkości zapasów), - poszukiwanie nowych i potencjalnych dostawców i podwykonawców, - odpowiedzialność za strategię planowania i jej modyfikacje, - zarządzanie zespołem: rekrutacja, wprowadzanie, szkolenie, ocena wszystkich członków zespołu, - tworzenie rocznego budżetu, - wprowadzanie systemu jakości ISO i nadzór nad wykonywaniem procedur, - ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (logistyka lub techniczne), dodatkowo wykształcenie handlowe/biznesowe, - - min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku logistyka w branży maszynowej, - znajomość najnowszych narzędzi i procedur logistycznych, - znajomość j. angielskiego, - efektywność, nastawienie na sukces, ekspansywność działania, lojalność.

Oferujemy

- rozwojowe zadania związane z innowacyjną technologią, - bardzo dobre warunki, - wynagrodzenie uzależnione od wyników.