Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Logistic Manager

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6510 dni temu

Ogłoszenie numer: 25217, z dnia 2006-12-22

Nasz Klient to firma dystrybucyjna z branży spożywczej.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: LLM/3011/06

Opis stanowiska

- planowanie zapasów produktów zgodnie z wytycznymi oraz składanie zamówień do dostawców, - nadzór nad realizacją zamówień, - optymalizacja kosztów logistycznych, - negocjowanie umów związanych z pracą działu logistyki, - nadzór nad pracą magazynu, - nadzorowanie wysyłek towaru, - zarządzanie systemem ECOD, - koordynowanie bieżącej pracy działu, - zarządzanie sprawami administracyjnymi i informatycznymi, - rozpatrywanie reklamacji, - nadzorowanie okresowych inwentaryzacji.

Wymagania

- wykształcenie wyższe - minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze logistyki, - dobra znajomość j. angielskiego, - bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakietu MS Office), - umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, - umiejętność podejmowania trudnych decyzji, - samodzielność, asertywność, kreatywność.

Oferujemy

- ambitną i ciekawą pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, - możliwość awansu, - samodzielność i decyzyjność.