Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Logistic Manager

ISG Personalmanagement
Warszawa
praca stacjonarna
6616 dni temu

Ogłoszenie numer: 21277, z dnia 2006-07-04

Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu działającego w sektorach konsumenckich oraz przemysłowych, w związku z jego rozwojem organizacji, poszukujemy do centrali w Warszawie odpowiedzialnej osoby na stanowisko :

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 498

Opis stanowiska

- Organizacja działu logistyki, nadzór i kierowanie jego pracą - Odpowiedzialność za transport i magazyny - Sporządzanie planów i harmonizacja terminów dostaw towarów - Organizacja transportu międzynarodowego - Nadzór nad pracą podległego personelu - Optymalizacja kosztów transportu, gospodarki magazynowej oraz zapasów - Opracowywanie i wdrażanie procedur logistycznych

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (ekononiczne lub techniczne, transport, logistyka) - Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym - Znajomość nowoczesnych technik zarządzania logistycznego - Znajomość systemów informacyjnych wspomagających procesy logistyczne - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - Zdolności interpersonalne - Umiejętnośi negocjacyjne i organizacyjne - Komunikatywność, odpowiedzialność i sumienność

Oferujemy

- Ciekawą i stabilną pracę w dynamicznym zespole - Możliwość rozwoju zawodowego - Profesjonalne szkolenia - Możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych - Atrakcyjne warunki wynagrodzenia