Zobacz więcej ofert pracy

Listonosz

Urząd Pocztowy Grębków
Otwock
praca stacjonarna
4849 dni temu

Centrum Poczty Oddział Rejonowy Warszawa Wschód

Urząd Pocztowy Otwock 1, ul. Armii Krajowej 1

poszukuje kandydata na stanowisko:

Listonosz

1 etat

(umowa na zastępstwo)

Listonosz

Miejsce pracy: Otwock

Nr Ref.: CP ORJ Warszawa Wschód/39/2011

Zadania:
  • Doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych i telegramów zgodnie z planem obsługi rejonu i obowiązującymi przepisami,
  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług i towarów
  • Inkasowanie sum pobraniowych ciążących na przesyłkach
  • Udzielanie informacji o świadczonych usługach
  • Prowadzenie stosownej dokumentacji eksploatacyjnej.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Komunikatywność, odpowiedzialność
  • Znajomość standardów obsługi klienta
  • Umiejętność rozpoznawania fałszywych banknotów i dokumentów
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie z tradycjami
  • Świadczenia z funduszu socjalnego

Poznaj

Poczta Polska S.A.

Dlaczego warto?

Poczta Polska zajmuje się świadczeniem usług pocztowych, bankowych, ubezpieczeniowych i logistycznych dla klientów indywidualnych, firm i instytucji, za pośrednictwem prawie 7,2 tysiąca placówek, agencji oraz filii pocztowych.

Siłą i przewagą konkurencyjną Poczty Polskiej są jej pracownicy. Spółka zatrudnia ok. 80 tys. osób o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach, w tym wiele osób z lokalnego rynku pracy. Wszystkim dajemy możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach, rekrutacjach wewnętrznych oraz licznych konkursach i zespołach projektowych.

Proces rekrutacji

Krok Wyślij CV Wyślij CV
Krok Porozmawiajmy Porozmawiajmy
Krok Spotkajmy się Spotkajmy się
Krok Rozwiąż zadanie Rozwiąż zadanie
Krok Dołącz do nas Dołącz do nas
Krok Poleć nas innym Poleć nas innym