Zobacz więcej ofert pracy

Listonosz

Urząd Pocztowy Grębków
Warszawa
praca stacjonarna
4863 dni temu

Poszukuje kandydata na stanowisko:

Listonosz

w Urzędzie Pocztowym Warszawa 150

ul. Sarmacka 5

(umowa na okres próbny)

1 etat

Listonosz

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • doręczanie przesyłek listowych zwykłych i rejestrowanych,
  • dokonywanie i przygotowywanie do doręczenia przesyłek i przekazów zgodnie z harmonogramem obsługi obszaru pocztowego,
  • prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług,
  • sprzedaż znaczków pocztowych oraz prasy w prenumeracie pocztowej.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe
  • dysponowanie prywatnym samochodem do celów służbowych
  • znajomość standardów obsługi klienta
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • odpowiedzialność, dokładność, samodzielność
Oferujemy:
  • umowę o pracę w firmie z tradycjami,
  • świadczenia z funduszu socjalnego.

Poznaj

Poczta Polska S.A.

Dlaczego warto?

Poczta Polska zajmuje się świadczeniem usług pocztowych, bankowych, ubezpieczeniowych i logistycznych dla klientów indywidualnych, firm i instytucji, za pośrednictwem prawie 7,2 tysiąca placówek, agencji oraz filii pocztowych.

Siłą i przewagą konkurencyjną Poczty Polskiej są jej pracownicy. Spółka zatrudnia ok. 80 tys. osób o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach, w tym wiele osób z lokalnego rynku pracy. Wszystkim dajemy możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach, rekrutacjach wewnętrznych oraz licznych konkursach i zespołach projektowych.

Proces rekrutacji

Krok Wyślij CV Wyślij CV
Krok Porozmawiajmy Porozmawiajmy
Krok Spotkajmy się Spotkajmy się
Krok Rozwiąż zadanie Rozwiąż zadanie
Krok Dołącz do nas Dołącz do nas
Krok Poleć nas innym Poleć nas innym