Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Link Assistant (Wsparcie procesów SEO)

Direct Traffic sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6457 dni temu

Ogłoszenie numer: 26419, z dnia 2007-02-13

Direct Traffic - jedna z największych w Polsce agencji specjalizujących się w realizacji kampanii w Wyszukiwarkach Internetowych SEM (Serach Engine Marketing) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: - pozyskiwanie, nadzorowanie oraz zakup linków - obsługa systemów informatycznych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - sumienności i dokładności - komunikatywności - podstawowej znajomości HTML - umiejętności szybkiego podejmowania decyzji - umiejętności pracy samodzielnej i zespołowej - umiejętności analitycznego i kreatywnego myślenia Dodatkowym atutem będzie: - znajomość języka PHP - znajomość zagadnień z dziedziny pozycjonowania

Oferujemy

- pracę w młodym i zgranym zespole o wysokiej dynamice rozwoju, - możliwość wdrażania własnych pomysłów i ciągły rozwój zawodowy, - atrakcyjne wynagrodzenie