Najnowsze oferty pracy

  • Mobilny Ekspert Komunikacyjny

    GRUPA PZU   Dąbrowa Górnicza    praca mobilna
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    Wykonywanie oględzin uszkodzonych pojazdów wraz ze sporządzeniem opisu szkody i dokumentacji fotograficznej; Ustalanie wielkości szkody w pojeździe oraz wyliczenie jej wartości; Podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji kosztów likwidacji szkody; Przestrzeganie standardów i...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych Warszawa
Likwidator Szkód/ Pracownik Działu Obsługi Klienta

Auto GT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4059 dni temu

Ogłoszenie numer: 288611, z dnia 2013-07-05

Auto GT Sp. z o.o. jest Autoryzowanym Dealerem Mitsubishi Motors oraz Hyundai Motors Polska . Jesteśmy jedyną firmą w sieci Mitsubishi, uprawnioną do wykonywania fabrycznych modyfikacji tuningowych samochodów Lancer Evolution. Od wielu lat jesteśmy liderem w sprzedaży samochodów tej marki w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: LOK/2013

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku, będzie odpowiedzialana za likwidację szkód, obsługę Klientów blacharni, prowadzenie magazynu części zamiennych

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie likwidacji szkód i obsługi Klienta.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładach blacharsko-lakierniczych na podobnym stanowisku.
  • Prawo jazdy min. kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat,
  • Premie, miłą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w naszym zakładzie blacharsko-lakierniczym