Zobacz więcej ofert pracy

Lider zmiany

Labo Print
Poznań
praca stacjonarna
6230 dni temu

Ogłoszenie numer: 34182, z dnia 2007-09-28

Labo Print

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze dużych agencji reklamowych, sieci handlowych i usługowych. Olbrzymia wydajność maszyn pozwala nam dotrzymać często wymagających terminów realizacji ogólnopolskich kampanii reklamowych. Doskonale skoordynowane działania, wykorzystanie wielu kanałów dystrybucji ( własny transport, stałe umowy z firmami kurierskimi) pozwalają nam dostarczyć gotowy produkt na czas, na miejsce i na pewno. Drukujemy na materiałach: - papiery: billboardowy ( bbs), citylight - frontlighty (banery), - blockouty, - backlighty, - siatki (mesh ), - plandeki - airtex, canvasy, - folie: monomeryczne, polimerowe, wylewane, one way vision - inne na życzenie klienta - druk na materiałach powierzonych Oprócz standartowych prac wykonujemy także usługi związane z : -pracami DTP (przygotowanie projektu) -dobór właściwych mediów -montaż i demontaż reklam na terenie całego kraju -pomoc w doborze lokalizacji. Nasze najważniejsze atuty to: - nowoczesny park maszynowy opary o rozwiązania firmy Efi - Vutek – najwyższej klasy maszyny w druku wielkoformatowym - ogromne możliwości produkcyjne 12 500 m2/dobę - wysoka jakość druku - krótkie terminy realizacji zleceń - szeroka gama stosowanych materiałów ( również druk na materiałach powierzonych ) - rzetelne wykonanie każdego zlecenia - różne rodzaje wykończeń ( również wg życzeń klienta ) - montaże wielkoformatowe ( również na konstrukcjach nietrwałych )

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: Lider zmiany

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzalnia za organizację pracy na 1 z 3 zmian w dziale wykańczania wydruków wielkoformatowych.

Wymagania

- odpowiedzialność i zaangażowanie - umiejętność organizacji pracy własnej i podwładnych - chęć nauki zagadnień związanych w wykańczaniem wydruków - dyspozycyjność - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole - rozwój zawodowy - stałe zatrudnienie - umowa o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie