Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Spedycji

    Elsen Logistyka Sp. z o.o. Sp. k.   Wrocław    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 godz.
    Do Twoich zadań należeć będzie między innymi: kierowanie zespołem w celu osiągania planów, zapewnienie, aby kluczowe wskaźniki operacyjne i jakościowe były konsekwentnie osiągane stały przegląd i monitorowanie wyników pracy wszystkich pracowników spedycji oraz podejmowanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Lider zespołu spedycji międzynarodowej

Logart Personnel Consulting
Toruń
praca stacjonarna
3039 dni temu

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Naszym klientem a Twoim potencjalnym pracodawcą jest renomowana, dynamicznie rozwijająca się firma spedycyjna posiadająca kilkanaście oddziałów na terenie Polski oraz Europy Centralnej. Firma ta specjalizuje się w transporcie i spedycji drogowej oraz świadczeniu usług logistycznych. Obecnie, w związku z planowanym rozwojem oddziału tej firmy w Toruniu poszukujemy doświadczonych i kreatywnych osób  do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Toruń

Zadania:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za koordynowanie pracy kilkuosobowym zespołem a do jej głównych obowiązków bedzie należeć:

  • bieżąca obsługa klientów w zakresie koordynowania transportu międzynarodowego
  • bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu
  • aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy
  • utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami
  • optymalizacja kosztów transportów poszczególnych klientów
  • dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń

Wymagania:

Od potencjalnych kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • minimum dwuletniego doświadczenia w drogowej spedycji całopojazdowej
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości rynku przewoźników
  • umiejętności planowania i szybkiego podejmowania decyzji
  • zaangażowania, samodzielności oraz nastawienia na realizację celów
  • znajomości pakietu MS Office
  • znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • dobre warunki  zatrudnienia z atrakcyjnym systemem wynagrodzenia
  • pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • perspektywę rozwoju i awansu zawodowego w ramach struktur firmy
  • pracę pełną wyzwań w młodym i ambitnym zespole