Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
LIDER ZESPOŁU KONFEKCJONOWANIA

DAX COSMETICS Sp. z o.o.
mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy
praca stacjonarna
5221 dni temu

Ogłoszenie numer: 94083, z dnia 2010-03-31

Wiodąca polska firma kosmetyczna, specjalizująca się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała oraz preparatów do opalania.

Miejsce pracy: mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy

Opis stanowiska

- organizacja i koordynacja zadań pracowników obszaru konfekcjonowania, - podejmowanie działań zapobiegających przestojom na produkcji i awariom, - odpowiedzialność i duża dyscyplina w zakresie przestrzegania procedur, - wykonywanie analiz awaryjności urządzeń, - konsekwencja w działaniu, determinacja w osiąganiu zamierzonych celów, - administrowanie dokumentami produkcyjnymi.

Wymagania

- minimum średnie wykształcenie, - doświadczenie na stanowisku Lidera Zespołu lub podobnym, poparte referencjami oraz doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń konfekcjonujących, - inicjatywa, zaangażowanie oraz wysokie zdolności organizacyjne, - umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i efektywnego rozwiązywania problemów, - gotowość do pracy w systemie dwu lub trzyzmianowym, - znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

- ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie, - duże możliwości realizacji własnych pomysłów, - przyjazną atmosferę.