Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Lider Zespołu Automatów Bankowych

Power Media Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6777 dni temu

Ogłoszenie numer: 19063, z dnia 2006-03-31

Jesteśmy firmą informatyczną, działającą od 1997 roku. Realizujemy projekty zarówno dla firm polskich, jak i zagranicznych. Dla naszego klienta międzynarodowej instytucji działającej na rynku usług bankowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: W/LZAB

Opis stanowiska

Kontakty z firmami zewnętrznymi w zakresie technologii i serwisu, nadzorowanie rozbudowy sieci bankomatów i wpłatomatów oraz zapewnienie ciągłości działania automatów bankowych.

Wymagania

- wyksztacenie wyższe techniczne - dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - zorientowanie w bieżącej sytuacji na rynku bankomatów i wpłatomatów oraz kart bankowych - podstawowa znajomość systemów sieciowych - umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz profesjonalnej obsługi użytkownika Mile widziane: - bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko - pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii - atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju i szkoleń