Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Spedycji

    Elsen Logistyka Sp. z o.o. Sp. k.   Wrocław    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 godz.
    Do Twoich zadań należeć będzie między innymi: kierowanie zespołem w celu osiągania planów, zapewnienie, aby kluczowe wskaźniki operacyjne i jakościowe były konsekwentnie osiągane stały przegląd i monitorowanie wyników pracy wszystkich pracowników spedycji oraz podejmowanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Lider spedycji krajowej (FTL)

Logart Personnel Consulting
Wrocław
praca stacjonarna
3008 dni temu

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Naszym klientem, a Twoim potencjalnym pracodawcą jest renomowana, dynamicznie rozwijająca się firma spedycyjna posiadająca kilkanaście oddziałów na terenie Polski oraz Europy Centralnej. Firma ta specjalizuje się w transporcie i spedycji drogowej oraz świadczeniu usług logistycznych. Aktualnie, w związku z planowanym rozwojem oddziału firmy, poszukujemy doświadczonych i ambitnych osób do pracy na stanowisku:

Lider spedycji krajowej
(FTL)

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: Lider spedycji krajowej (FTL) - Wrocław

Zadania:
  • budowa własnego zespołu spedycji krajowej - całopojazdowej
  • bieżąca obsługa klientów w zakresie koordynowania transportu krajowego
  • bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu
  • aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy
  • utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami
  • optymalizacja kosztów transportów poszczególnych klientów
  • dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 3-letnie doświadczenie w spedycji krajowej - całopojazdowej na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość rynku przewoźników i klientów
  • umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji
  • zaangażowanie, samodzielność oraz nastawienie na realizację celów
  • znajomość pakietu MS Office
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • umiejętność delegowania zadań i ich egzekwowania od podległych pracowników
  • rozwinięte zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie o stabilnej sytuacji na rynku
  • perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy
  • pracę pełną wyzwań w młodym i ambitnym zespole.