Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Głogów
Lider sekcji Doradztwa Technicznego

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Głogów
praca stacjonarna
4013 dni temu

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cioletniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Aktualnie poszukujemy osób, które mają doświadczenie w branży budowlanej,  są energiczne i gotowe na nowe wyzwania, do pracy na stanowisku:

Praca Stała
Miejsce pracy: Głogów
Nr Ref.: LDT/043/ISB

Zadania:
  • zarządzanie całościowym procesem doradztwa technicznego
  • stały kontakt z Klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi pod kątem udzielania porad i przekazywania bieżących informacji marketingowych
  • monitoring przepisów i wymagań dotyczących ochrony cieplnej, przeciwpożarowej, akustycznej i zapewnienie ich przestrzegania i stosowania
  • rozwój innowacyjnych narzędzi wspierających pracę projektantów, wykonawców oraz dystrybutorów w zakresie doboru produktów i rozwiązań
  • prowadzenie szkoleń i spotkań dla Klientów jak i dystrybutorów z zakresu produktów, systemów i rozwiązań
  • koordynowanie pracy podległego zespołu
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne (budowlane lub pokrewne)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w pracy z Klientem, w sektorze sprzedaży bądź doradztwa (mile widziane doświadczenie w branży budowlanej)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego również technicznego
  • umiejętność kierowania zespołem
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia budowlane będą niewątpliwym atutem
Oferujemy:
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie zaopatrującej branżę budowlaną w innowacyjne rozwiązania
  • atrakcyjne warunki finansowe i dobre warunki pracy
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • praca pełna ciekawych i rozwojowych zadań

Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.