Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Lider Produkcji

KONSULTANT A G SP Z O O
opolskie
praca stacjonarna
4804 dni temu

Dla naszego Klienta, producenta wysokiej klasy armatury sanitarnej, wchodzącego w skład międzynarodowej grupy, europejskiego lidera branży armatury sanitarnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:
  • Ścisła współpraca z mistrzami przy planowaniu i organizacji produkcji oraz terminowej realizacji zamówień
  • Zarządzanie grupą podległych pracowników
  • Zapewnienie niezbędnych surowców (komponentów) do realizacji planu produkcji
  • Identyfikowanie problemów i przyczyn ich powstawania
  • Rozliczanie produkcji oraz współpraca z Działem Zaopatrzenia
  • Nadzór nad przestrzeganiem BHP i efektywnym wykorzystaniem czasu pracy
  • Nadzór nad zapewnieniem wymogów jakości
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne - średnie lub wyższe
  • rok doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Umiejętność zarządzania i pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego
Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w zakładzie będącym częścią międzynarodowego koncernu
  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwości rozwoju
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)