Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Obsługi Logistycznej

    Schenker sp z o.o.   Gdańsk, Pomerania    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    18 godz.
    Zakres zadań: Dbanie o wyniki: operacyjne, finansowe i wydajnościowe podległych projektów; Efektywne zarządzanie podległym zespołem w duchu wzajemnej współpracy, motywowanie zespołu; Umiejętność szybkiego reagowania na zmiany; Planowanie, organizowanie oraz kontrola pracy magazynu w...
Zobacz więcej ofert pracy

Lider Logistyki (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne
Żary, Żary (okolice)
praca stacjonarna
1211 dni temu

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Żary (okolice)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompleksowa obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • Współpraca z działem sprzedaży
  • Koordynowanie wszelkich działań z obszaru logistyki wewnątrz firmy
  • Nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania danych w SAP moduł MM / WM/ SD
  • Koordynowanie zamawianych komponentów
  • Nadzorowanie poprawności zamawianych materiałów wraz z kontrolą kosztów oraz z analizą ABC
  • Kontrola wskaźników logistycznych i raportowanie  ich do przełożonego
  • Monitorowanie i optymalizacja planowania produkcji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe o profilu: logistyka, ekonomia lub zarządzanie produkcją
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarzadzaniu zespołem pracowników
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Wiedza na temat łańcucha dostaw, kanban, milkrun, incoterms, planowania produkcji, planowania materiałów
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Znajomość programu SAP