Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Lektor Warszawa
Lektor / Lektorka języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Szkoła Języków Obcych ENJOY
Warszawa
60,00 - 90,00 zł / godz. (w zal. od umowy)
specjalista (mid)
część etatu / tymczasowa/dodatkowa
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
rekrutacja online
4 godz. temu
Lubisz uczyć języka angielskiego? Masz doświadczenie w pracy z dziećmi lub chcesz je zdobyć? Dołącz do zespołu lektorów Szkoły Języków Obcych Enjoy!

Nasza szkoła jest jedną z najszybciej rozwijających się szkół językowych w Polsce. W związku z tym, poszukujemy kreatywnych i energicznych lektorów do stałej i długoterminowej współpracy. Zajęcia grupowe prowadzimy głównie dla dzieci i młodzieży, ale mamy również zajęcia indywidualne dla dorosłych.
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • prowadzenie zajęć z dziećmi w wymiarze 45min/60min
  • przygotowywanie zajęć w oparciu o kursowe podręczniki, własne pomysły i materiały dostarczone przez Szkołę Języków Obcych Enjoy
  • uzupełnianie dziennika elektronicznego
  • pisanie raportów z postępów uczniów
  • uczestnictwo w szkoleniach
Nasze wymagania
  • znajomość języka angielskiego, poziom min. C1
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • kreatywność, punktualność, odpowiedzialność
To oferujemy
  • umowę zlecenie lub umowę o współpracę
  • 60-90 zł brutto za godzinę
  • bezpłatne szkolenia metodyczne, które pomagają rozwinąć warsztat pracy
  • opiekę i pomoc metodyka przez cały czas trwania kursu
  • materiały i plany do prowadzenia kursów
  • elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Szkoła ENJOY

Szkoła powstała w 2009 roku. Wszystko zaczęło się od korepetycji i trwa do dziś. Z biegiem lat, pierwsza uczennica ENJOY rozpoczęła z nami współpracę w charakterze lektora. Rozwijaliśmy się małymi krokami: jedna uczennica, później jedna lokalizacja, na chwilę obecną nasze zajęcia odbywają się w 60 lokalizacjach na terenie całej Warszawy, a z każdym kolejnym rokiem, otwieramy kolejne. ENJOY to ludzie z pasją, zgrany zespół, który razem pracuje nad jakością, przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie. Do grona naszych lektorów trafiają najlepsi z najlepszych, bo ważna jest dla nas jakość kształcenia.