Lektor języka obcego

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Izabelin C
praca stacjonarna
5 godz. temu
Miejsce pracy: Izabelin C
Numer: StPr/24/0412
OBOWIĄZKI:
Planowanie i prowadzenie zajęć językowych, uzupełnianie dokumentacji, udział w szkoleniach, zebraniach zespołu, kontakt z rodzicem, przygotowywanie materiałów do zajęć
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wymagana znajomość co najmniej jednego z dwóch języków jęz. angielski min B2 lub jęz. hiszpański min B2

Miejsce pracy:

Izabelin C

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 626 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Poznańska 131A, 05-850 Ożarów Mazowiecki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Marta Sierpniak
227254291 w. 124

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego