Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Lektor Języka Obcego

JP Solutions
Warszawa
praca stacjonarna
5419 dni temu

Ogłoszenie numer: 77934, z dnia 2009-10-13

Od ponad 5 lat zajmujemy się organizacją kursów językowych oraz realizacją międzynarodowych i lokalnych projektów z zakresu kultury i edukacji językowej. Prowadzimy regularne kursy na wszystkich poziomach oraz zajęcia indywidualne z ponad 12 języków. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w nauczaniu rzadkich języków europejskich. W naszej ofercie znajduje się również język chiński, japoński, indonezyjski i arabski. Szkoła mieści się w doskonałym miejscu, w samym sercu Warszawy, tuż przy Al. Jerozolimskich, naprzeciwko Dworca Warszawa-Śródmieście.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: LJO/2009

Opis stanowiska

Szkoła Językowa Centrum Europy poszukuje do współpracy lektorów języka niderlandzkiego, szwedzkiego, fińskiego oraz norweskiego do prowadzenia zajęć grupowych lub indywidualnych.

Wymagania

  • Biegła znajomość danego języka obcego
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w nauczaniu dorosłych
  • Wysoka kultura osobista
  • Poczucie humoru oraz duże zdolności interpersonalne

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym środowisku
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Udział w systemie motywacyjnym
  • Doskonałą lokalizację pracy