Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Lektor Języka Obcego

JP Solutions Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5671 dni temu

Ogłoszenie numer: 56055, z dnia 2009-02-03

Centrum Europy to więcej niż zwykła szkoła językowa. Od pięciu lat zajmujemy się organizowaniem nie tylko zajęć językowych, lecz również wizyt studyjnych, projektów międzynarodowych i kulturalnych. Specjalizujemy się w nauczaniu rzadkich języków europejskich i w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do współpracy wykwalifikowanych lektorów języków obcych. Nasza szkoła mieści się w centrum Warszawy, w pobliżu Dworca Centralnego.

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: LEKT/01/09

Opis stanowiska

    Do naszej Szkoły Językowej "Centrum Europy" poszukujemy lektorów języka szwedzkiego, norweskiego, fińskiego, niderlandzkiego, czeskiego oraz chorwackiego do prowadzenia kursów grupowych i indywidualnych. Poszukujemy również lektorów języka angielskiego oraz niemieckiego do prowadzenia kursów biznesowych.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie lingwistyczne
  • perfekcyjna znajomość danego języka obcego
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w nauczaniu dorosłych
  • dyspozycyjność w godzinach porannych lub popołudniowych

Oferujemy

  • udział w systemie motywacyjnym
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w młodym dynamicznym środowisku
  • możliwość prowadzenia zajęć dla prestiżowych międzynarodowych korporacji
  • doskonałą lokalizację