Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Lektor Języka Obcego

JP Solutions
Warszawa
praca stacjonarna
5909 dni temu

Ogłoszenie numer: 46709, z dnia 2008-07-14

Centrum Europy to więcej niż zwykła szkoła językowa. Od pięciu lat zajmujemy się organizowaniem nie tylko zajęć językowych z rzadkich języków, lecz również wizyt studyjnych, projektów międzynarodowych i kulturalnych. Nasza szkoła mieści się w samym centrum Warszawy.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: LJO/ 06/2008

Opis stanowiska

Do Szkoły Językowej "Centrum Europy" poszukujemy lektorów języka szwedzkiego, norweskiego, fińskiego, duńskiego, angielskiego, włoskiego, francuskiego, czeskiego, hiszpańskiego oraz portugalskiego.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie lingwistyczne
  • perfekcyjna znajomość danego języka
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w nauczaniu dorosłych
  • dyspozycyjność w godzinach popołudniowych

Oferujemy

  • udział w systemie motywacyjnym
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w młodym dynamicznym środowisku
  • doskonałą lokalizację