Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Lektor Języka Norweskiego

JP Solutions
Warszawa
praca stacjonarna
6027 dni temu

Ogłoszenie numer: 42924, z dnia 2008-04-18

Centrum Europy - więcej niż szkoła językowa Centrum Europy to więcej niż zwykła szkoła językowa. Od czterech lat zajmujemy się organizowaniem nie tylko zajęć językowych, lecz również wizyt studyjnych, projektów międzynarodowych i kulturalnych. Specjalizujemy się w nauczaniu rzadkich języków europejskich. Mieścimy się w samym sercu Warszawy, przy ul. Mokotowskiej 43.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: CV/NO

Opis stanowiska

W związku z nowym projektem w zakresie nauczania języka norweskiego pilnie poszukujemy lektorów języka norweskiego do prowadzenia intensywnych kursów języka norweskiego dla grup wyjeżdżających do pracy do Norwegii. Kursy odbywają się w miejscowości Białobrzegi koło Warszawy.

Wymagania

  • biegła znajomość języka norweskiego
  • doświadczenie w pracy lektora
  • wysoka kultura osobista
  • duże zdolności interpersonalne
  • pełna dyspozycyjność w terminie 28.04-10.06.2008
  • Oferujemy

  • wysoką liczbę godzin w tygodniu (25-30 godzin zegarowych)
  • wyżywienie i zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość długofalowej współpracy