Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Lektor Języka Niderlandzkiego

JP Solutions
mazowieckie
praca stacjonarna
5625 dni temu

Ogłoszenie numer: 65801, z dnia 2009-05-25

Centrum Europy to więcej niż zwykła szkoła językowa. Od czterech lat zajmujemy się organizowaniem nie tylko zajęć językowych, lecz również wizyt studyjnych, projektów międzynarodowych i kulturalnych. Specjalizujemy się w nauczaniu rzadkich języków europejskich. Nasza szkoła mieści się w centrum Warszawy, przy ul. Pankiewicza 3.

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: LJN/CV

Opis stanowiska

W związku z realizacją międzynarodowego projektu poszukujemy doświadczonych lektorów języka niderlandzkiego do prowadzenia intensywnego specjalistycznego kursu językowego zorganizowanego w okolicach Warszawy dla pracowników branży technicznej.

Wymagania

  • biegła znajomość języka niderlandzkiego
  • wykształcenie lingwistyczne
  • doświadczenie w prowadzeniu kursów grupowych
  • dyspozycyjność od połowy maja do sierpnia
  • gotowość dojazdu do klienta

Oferujemy

  • atrakcyjną liczbę godzin w okresie wakacyjnym
  • udział w międzynarodowym projekcie
  • udział w systemie motywacyjnym
  • pracę w młodym, dynamicznym środowisku