Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Błonie
lektor języka angielskiego

Worldwide School
Błonie, Błonie, Ursus oraz Warszawa
praca stacjonarna
6453 dni temu

Ogłoszenie numer: 25038, z dnia 2006-12-15

Renomowana szkoła języka angielskiego z siedzibą w Warszawie.

Miejsce pracy: Błonie, Błonie, Ursus oraz Warszawa

Opis stanowiska

Renomowana szkoła języka angielskiego z siedzibą w Warszawie poszukuje lektorów języka angielskiego: 1. z okolic Błonia lub Ursusa do prowadzenia zajęć indywidualnych (sobota) 2. z rejonu Warszawy do prowadzenia zajęć przygotowujących do Graduate Management Admission Test (GMAT) oraz innych zajęć z języka angielskiego

Wymagania

Od Kandydata oczekujemy: - Posiadania dyplomu ukończenia lub potwierdzonego absolutorium filologii angielskiej, lingwistyki stosowanej bądź dyplomu ukończenia kolegium języka - angielskiego -dyspozycyjności -mobilności Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie zajęć indywidualnych z języka angielskiego zgodnie z obowiązujacymi w Worldwide School standardami i procedurami.

Oferujemy

Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - system szkoleń wewnętrznych