Zobacz więcej ofert pracy

Lekarze Specjaliści

Centrum Medyczne "VISUS"
Starachowice
praca stacjonarna
7015 dni temu

Ogłoszenie numer: 11024, z dnia 2005-05-02

Centrum Medyczne „VISUS” jest intensywnie rozwijającą się na rynku polskim firmą. Nieustannie dążymy do spełniania oczekiwań naszych Pacjentów, tak w zakresie wysokiej jakości obsługi klienta, jak i dostarczaniu mu usług medycznych na jak najwyższym światowym poziomie.

Miejsce pracy: Starachowice

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy lekarzy różnych specjalności zainteresowanych stałą współpracą z naszą firmą w świadczeniu usług medycznych pacjentom w zakresie porad specjalistycznych.

Wymagania

lekarze z ukończoną specjalizacją

Oferujemy

Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie, pracę przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu medycznego, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.