Najnowsze oferty pracy

  • Zootechnik

    Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej AGRIFARM Sp. z o.o.   Miłostowo, gmina Kwilcz, powiat międzychodzki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    praca na Fermie Trzody Chlewnej w Miłostowie, gmina Kwilcz, powiat międzychodzki,
Zobacz więcej ofert pracy

Lekarz weterynarii

Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
6 - 15 zł / mies. (w zal. od umowy)
specjalista (mid)
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
1164 dni temu

Klinika weterynaryjna z centrum diagnostycznym: rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, USG, doppler, specjalistyczne zabiegi operacyjne w tym neurochirurgiczne, szpital, laboratorium.

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Opis stanowiska:
  • Samodzielny lekarz weterynarii.
  • Jeśli szukasz ciekawej pracy pełnej wyzwań jednocześnie interesuje Cię rzetelna diagnostyka i lubisz zagadki diagnostyczne- zapraszamy.
Wymagania
  • Ukończone studia kierunkowe lekarz weterynarii.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Praca w wieloosobowym zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności.
  • Opieka starszego lekarza w zależności od potrzeb.