Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Chotyniec
lekarz weterynarii (absolwent na staż)

Agro - Sokołów Sp. z o.o.
Chotyniec
praca stacjonarna
6331 dni temu

Ogłoszenie numer: 27449, z dnia 2007-03-16

"Agro - Sokołów" Sp. z o.o. zajmuje się głównie hodowlą trzody chlewnej.

Miejsce pracy: Chotyniec

Opis stanowiska

poszukujemy lekarza weterynarii (wiek do 30 lat) z 2-letnim stażem lub absolwenta weterynarii na staż z mozliwościa zatrudnienia na stałe

Wymagania

-znajomość obsługi komputera -wykształcenie wyższe -dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę -kandydat powinien byś osobą komunikatywną, zdolną do samodzielnego działania, posiadającą umiejętności zarządzania ludźmi -wiek do 30 lat

Oferujemy

-zakwaterowanie w miejscu pracy -możliwość awansu -atrakcyjne wynagrodzenie