Pozostawanie w gotowości do udzielania świadczeń opieki zdrowotnej oraz udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w czasie dyżurów w zespole specjalistycznym, zgodnie z posiadanymi kompetencjami jako lekarz systemu służących zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia, w razie wypadku, urazu, porodu,nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia powodujących zagrożenie życia lub zdrowia,a także w razie wszelkich innych zachorowań.
- wykształcenie wyższe, w tym:
- lekarz posiadający specjalizację lub tytuł specjalisty w dziedzinie: anestezjologii i intensywnej terapii,
- medycyny ratunkowej,
- neurologii
- lub lekarz po drugim roku specjalizacji w tej dziedzinie, który kontynuuje szkolenie specjalizacyjne
- lub lekarz posiadający specjalizację lub tytuł specjalisty w dziedzinie:
- chorób wewnętrznych,
- kardiologii,
- chirurgii ogólnej,
- chirurgii dziecięcej,
- ortopedii i traumatologii narządu ruchu, ortopedii i traumatologii,
- pediatrii
- lub lekarz, który w ramach szkolenia specjalizacyjnego ukończył moduł podstawowy w dziedzinie:
- chorób wewnętrznych,
- pediatrii,
- chirurgii ogólnej i kontynuuje lub zakończył szkolenie specjalizacyjne oraz uzyskał tytuł specjalisty.
- znajomość Ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym,
- znajomość SWD PRM,
- doświadczenie w obszarze biurowo-administracyjnym,
- biegła znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office,
- umiejętność pracy zespołowej i budowania relacji interpersonalnych,
- bardzo dobra komunikacja oraz nastawienie na realizację powierzonych zadań,
- rzetelność, sumienność, wysoka kultura osobista.
- stabilne i bezpieczne zatrudnienie,
- forma zatrudnienia – do ustalenia (umowa o pracę, zlecenie, B2B),
- praca w systemie zmian (dyżury podwójne) z możliwością dopasowania grafiku do własnej dyspozycyjności,
- praca w oparciu o przejrzyste procedury zgodne ze standardami praktyki lekarskiej,
- przyjazna atmosfera, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie.
Poznaj
Szpital Specjalistyczny w Pile
Przede wszystkim chory, w Nim odnajdujemy siłę do ciężkiej pracy
Szpital Specjalistyczny w Pile to samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej, którego głównym celem jest zaspokajanie potrzeb zdrowotnych mieszkańców miasta Piły i okolic. Lokalizacja Szpitala z dala od zgiełku komunikacji miejskiej oraz otoczenie pięknymi leśnymi terenami stanowią dodatkowe walory estetyczne, a bliski kontakt z naturą (park-tarasy spacerowe) przyspieszają powrót do zdrowia.
Proponujemy opiekę medyczną o zindywidualizowanym podejściu, zogniskowaną na potrzeby pacjenta. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług medycznych, respektowanie praw pacjenta i ciągłe kształcenie personelu medycznego. Świadczymy szybką i kompleksową diagnostykę, leczenie i rehabilitację, prowadzimy działalność dydaktyczną w dziedzinie nauk medycznych w ramach szkolenia lekarzy i innych zawodów medycznych, a w odrębnym zakresie zawodów niemedycznych.
Pragniemy stale doskonalić poziom świadczonych usług, zwiększyć wiarygodność Szpitala na rynku oraz spowodować wzrost zaufania pacjentów. Prowadzimy badania ankietowe, oceniające poziom zadowolenia pacjentów. Pozyskane w ten sposób informacje dają nam możliwość spojrzenia na jakość świadczonych usług przez pryzmat oczekiwań Państwa i służą poprawie jakości usług medycznych udzielanych w naszym Szpitalu. Zwiększamy świadomość personelu w takich obszarach jak: nadzór nad aparaturą medyczną, kontrola zakażeń szpitalnych, ujednolicenie i wdrożenie procedur higienicznych i związane z nim ujednolicenie polityki dotyczącej gospodarki lekiem, udoskonalenie dokumentacji medycznej, a nadrzędnie poprawa opieki nad pacjentem i jego bezpieczeństwem podczas hospitalizacji.
W 2021 roku otrzymaliśmy diamentowy certyfikat ESO ANGELS dla Oddziału Neurologii z Pododdziałem leczenia Udarów Mózgu. Jest to światowe wyróżnienie w zakresie leczenia udarów mózgu. Nasze oddziały rozwijają się o nowoczesny sprzęt medyczny. W bezpieczny sposób i zgodnie z obowiązującymi standardami, zabezpieczamy chorych wymagających interwencji chirurgicznej w zakresie ośrodkowego układu nerwowego, głowy i szyi. Jesteśmy w posiadaniu światowej klasy zestawu do neuronawigacji oraz mikroskopu operacyjnego za blisko 2 mln zł, dzięki czemu możemy mówić o ogromnym rozwoju naszych oddziałów Neurochirurgii oraz Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej, a także wielu innych specjalizacji zajmujących się opieką nad pacjentami onkologicznymi.
Nasze doświadczenie, wiedza oraz troskliwość zostały docenione. W 2022 r. zdobyliśmy certyfikat akredytacyjny, co stanowi dowód, iż nasz Szpital cechuje się wysokim poziomem funkcjonowania oraz dobrą jakością udzielanych świadczeń.