Zobacz więcej ofert pracy

Lekarz stomatolog

DENmed s.c. Klinika St
Toruń
praca stacjonarna
6440 dni temu

Ogłoszenie numer: 27628, z dnia 2007-03-01

Denmed s.c. Klinika Stomatologiczna ma do zaoferowania swoim pacjentom usługi z każdej dziedziny stomatologii, profesjonalną obsługę lekarzy specjalistów o dużym doświadczeniu. Dysponujemy własna pracownia RTG gdzie mozna wykonać szereg profesjonalnych zdjęć. Firma umożliwia kredytowanie usług.

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

Oferujemy pracę w znanej, renomowanej Klinice o wysokiej pozycji na rynku regionalnym. Proponujemy pracę stałą w pełnym wymiarze godzin. Praca na stanowisku lekarza w naszej Klinice daje możliwość rozwoju i korzystania z najnowszych materiałów i sprzętu stomatologicznego. Mamy wiele do zaoferowania między innymi współpracę w zgranym i sympatycznym gronie.

Wymagania

Ukończenie Akademii Medycznej, kierunek stomatologia mile widziane zainteresowania konkretną dziedziną stomatologii, specjalizacja.

Oferujemy

Oferujemy wysokie zarobki, możliwość uczestniczenia w szkoleniach, targach , możliwość asystowania przy skomplikowanych zabiegach.