Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Sieraków
Lekarz I lub Rodzina Lekarska

Medcor Sp. z o.o.
Sieraków, Sieraków Wlkp Kraj.100 Jezior 200 Km Od Berlina
praca stacjonarna
6757 dni temu

Ogłoszenie numer: 18040, z dnia 2006-02-14

Medcor Sp z o.o. Pilnie poszukuje lekarzy pragnących pracowac w ciekawie połozonej miejscowości w otulinie Puszczy Noteckiej w krainie 100 jezior-regionie bardzo atrakcyjnym również gospodarczo bezrobocie <10% Położenie 200 km od Berlina ,70 km od Poznania.Mozliwość rozwoju również dla rodziny lekarskiej.

Miejsce pracy: Sieraków, Sieraków Wlkp Kraj.100 Jezior 200 Km Od Berlina

Opis stanowiska

Lekarze rodzinni ,interniści

Wymagania

Ukończone studia medyczne,niekaralność

Oferujemy

Samodzielne stanowisko pracy i atrakcyjne wynagrodzenie