Zobacz więcej ofert pracy

lakiernik

Mika Plus E.W. Mikos Sp. Jawna
Wrocław
praca stacjonarna
5915 dni temu

Ogłoszenie numer: 43205, z dnia 2008-05-07

Mika Plus E.W. Mikos Sp. Jawna zajmuje się produkcją i zbytem grzejników łazienkowych z rur miedzianych i stalowych. Jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, posiada rozbudowaną sieć dystrybucji na terenie całego kraju. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

lakiernik

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

lakiernik proszkowy

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • silna motywacja do pracy
  • dobry stan zdrowia, uregulowany stosunek do służby wojskowej
  • Oferujemy

  • stałą pracę, pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego