Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Góra Kalwaria
Lakiernik, Pomocnik Lakiernika

Auto Wist Turek Stanisława
Góra Kalwaria
praca stacjonarna
5854 dni temu

Ogłoszenie numer: 47542, z dnia 2008-08-05

Firma nasza zajmuję się naprawami samochodów powypadkowych.

Miejsce pracy: Góra Kalwaria

Opis stanowiska

Poszukujemy lakiernika samochodowego lub pomocnika lakiernika. Poszukujemy również pracowników na stanowiska:
  • elektronik samochodowy
  • zbrojarz samochodowy

Wymagania

  • prefekcyjna jakość pracy,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • chęć podwyższania umiejętnośći

Oferujemy

  • Pracę w bardzo dobrych warunkach.
  • Posiadamy nowe urządzenia pomocnicze (komora Blowtherm), lakierujemy lakierami wodnymi firmy PPG.
  • Pracownicy Naszej firmi systematycznie przechodą szkolenia w zakresie nowych produktów i technologi.