Zobacz więcej ofert pracy

Laborant

Przedsiębiorstwo Drogowe
Wrocław
praca stacjonarna
4865 dni temu

Ogłoszenie numer: 154113, z dnia 2011-06-24

Firma budowlana z siedzibą we Wrocławiu
zatrudni pracownika na stanowisko:

Laborant

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • wykonywanie drogowych badań laboratoryjnych i polowych: gruntów, kruszyw, mieszanek mineralno-asfaltowych, mieszanek betonowych, oraz warstw z nich wykonanych, zgodnie z wymaganiami kontraktowymi.

Zadania:

  • realizacja powierzonego zakresu prac związanych z obsługą laboratoryjną budowy,
  • wykonywanie badań stacjonarnych i polowych gruntów, kruszyw, mieszanek mineralno-asfaltowych,
  • mieszanek betonowych, oraz warstw z nich wykonanych,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z badaniami (protokoły pobrań próbek, zapisy dotyczące
  • wyposażenia badawczego, warunków badań, spójności pomiarowej, sprawozdania z badań, itp.).

Wymagania

  • preferowane wykształcenie techniczne średnie lub wyższe o profilu drogowym,
  • preferowane doświadczenie na stanowisku laboranta,
  • mile widziana wiedza i doświadczenie dotyczące materiałów i badań drogowych,
  • mile widziana znajomość technologii robót drogowych,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziana gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • co najmniej podstawowa znajomość arkusza kalkulacyjnego (MS Excel) i edytora tekstu (MS Word),
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność, rzetelność, dokładność i dociekliwość.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, satysfakcjonujące środowisko pracy.