Zobacz więcej ofert pracy

LABORANT

Tarkett Polska Sp.z o.o.
Orzechowo
praca stacjonarna
4793 dni temu

Ogłoszenie numer: 151380, z dnia 2011-06-03

producent drewnianych paneli podłogowych
z naturalnego drewna zatrudni

PRACOWNIKA DZIAŁU R&D

LABORANT

Miejsce pracy: Orzechowo

Nr Ref.: Laborant/Tarkett

Opis stanowiska

  • diagnostyka laboratoryjna z zakresu drewna, systemów klejowych i lakierniczych,
  • prowadzenie badań wspólnych z laboratoriami dostawców chemicznych komponentów,
  • prowadzenie badań wspólnych z laboratoriami grupy,
  • prowadzenie rejestracji wyników badań laboratoryjnych,
  • mycie i dezynfekcja szkła laboratoryjnego i narzędzi laboratoryjnych,
  • opracowywanie informacji okresowych i rocznych z wykonanych zadań,
  • współpraca w ramach zespołu R&D,
  • aktywna współpraca z innymi departamentami w celu zapewnienia przepływu informacji i efektywnego wdrażania wyników badań.

Wymagania

  • umiejętność pobierania próbek oraz wykonywania badań i analiz chemicznych z zakresu drewna, systemów klejowych i lakierniczych,
  • umiejętność obsługi przyrządów i urządzeń laboratoryjnych,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność zarządzania projektami, procesami,
  • umiejętność pracy w interdyscyplinarnych, międzynarodowych zespołach,
  • znajomość systemów zarządzania jakością w laboratorium badawczym,
  • dobra umiejętność obsługi komputera,
  • dokładność i terminowość,
  • odpowiedzialność i sumienność,
  • zdolność szybkiego uczenia się nowych rzeczy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • minimum roczne doświadczenie w branży,
  • wykształcenie wyższe w zakresie chemicznej technologii drewna.

Oferujemy

  • pracę w znanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prace w międzynarodowym zespole,
  • dobre warunki finansowe,
  • liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.