Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
LABORANT W DZIALE KONTROLI JAKOŚCI

DAX COSMETICS Sp. z o.o.
mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy
praca stacjonarna
5016 dni temu

Ogłoszenie numer: 119723, z dnia 2010-10-22

Wiodąca polska firma kosmetyczna

Miejsce pracy: mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy

Opis stanowiska

- prowadzenie bieżących badań opakowań i materiałów używanych w produkcji, - archiwizowanie i obsługa archiwum w zakresie wyrobów gotowych i opakowń, - kontrola jakości bieżącej produkcji, - pobieranie próbek do badań, - bieżace prace w laboratoriach mikrobiologicznym i fizykochemicznym

Wymagania

- 2 letnie doświadczenie laboratoryjne (najlepiej w branży kosmetycznej), - znajomość MS Office (Word, Excel), - wykształcenie min. średnie (chemik, biolog, mikrobiolog), - prawo jazdy

Oferujemy

- stałą pracę w pełnym wymiarze godzin w solidnej dynamicznie rozwijającej się firmie - pracę w systemie zmianowym, - przyjemną atmosferę pracy.