Zobacz więcej ofert pracy

Kurier

Agencja CAPITAL
Warszawa
praca stacjonarna
4940 dni temu

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy dla dużej firmy usługowej na stanowisko:

Kurier

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Nr Ref.: BIURO

Jest to praca od zaraz z możliwością pracy na dłużej w dni robocze od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin. Praca odbywa się w ramach outsourcingu, tzn. pracownik podpisuje umowę z Agencją, a zostaje oddelegowany do pracy u Pracodawcy Użytkownika. Pracodawca ma swoją siedzibę w Warszawie.

Obowiązki na tym stanowisku są następujące:

    Praca związana jest przede wszystkim z przewożeniem dokumentów pomiędzy różnymi jednostkami firmy celem akceptacji (oraz przewożenie, w miarę potrzeby, innych rzeczy). Poszukujemy osoby o profilu "kurierskim"

Wymagania:
    - własny samochód,
    - komunikatywność,
    - solidność,
    - dobra organizacja pracy,
    - praca w godz. 9:00 do 17:00
    - codzienne kursowanie pomiędzy różnymi lokalizacjami Warszawy
    - samodzielna kontrola terminowości akceptowania umów/zamówień
    - raportowanie spraw "zagrożonych"
    - codzienna ewidencja spraw "w obiegu"

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie : - stawka 16 zł brutto
    + ryczałt za paliwo (900 zł) oraz użytkowanie telefonu służbowego (150 zł)
    - pełny etat
    - miejsce świadczenia usługi: Warszawa
    - termin świadczenia usługi: od zaraz z możliwością długoterminowej współpracy

Aby dokumenty mogły wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, proszę do aplikacji dołączyć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Agencję Capital.

Treść oświadczenia jest następująca:
"Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w bazie danych Agencji Capital z siedzibą w Warszawie przy ul. Orzyckiej 24 m. 7 oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 r. (Dz. U.z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.