Zobacz więcej ofert pracy

KUCHARZ

Restauracja Maxim
warmińsko-mazurskie, Wieliczka 15 km od Krakowa
praca stacjonarna
4804 dni temu

Ogłoszenie numer: 153830, z dnia 2011-06-21

Poszukujemy osoby na stanowisko:

KUCHARZ

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie, Wieliczka 15 km od Krakowa

Opis stanowiska

  • Praca w centrum Wieliczki przy Rynku - 15 km od Krakowa,
  • Sporządzanie różnych grup i asortymentów potraw i deserów według ustalonych norm i receptur gastronomicznych,
  • Przygotowywanie imprez masowych tj. wesela, chrzciny, komunie i inne,
  • Nadzór nad pracą kuchni i kontrolę jakości.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku,
  • Min. wykształcenie zawodowe - kucharz,
  • Kreatywność, samodzielność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w dynamicznym zespole.