Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Zakopane
Kucharka, wykwalifikowana pomoc kuchenna, kelnerka

Hotel Kalatówki
Zakopane
praca stacjonarna
5987 dni temu

Ogłoszenie numer: 41789, z dnia 2008-03-24

Szczyty Giewontu i Kasprowego Wierchu, górska przyroda, szum potoków tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat. Hotel będący prawdziwą oazą odpoczynku jest idealnym miejscem dla tych wszystkich, którzy kochają góry, pragną ciszy i oczekują wypoczynku w doskonałych warunkach. Hotel w Tatrach powyżej stacji kolejki linowej na Kasprowy Wierch.

Miejsce pracy: Zakopane

Opis stanowiska

• praca w kuchni, • obsługa w restauracji, kawiarni lub bufecie, • praca w systemie 8 godzinnym.

Wymagania

• praktyka na danym stanowisku, • do kuchni może być osoba z praktyka po 40 roku życia.

Oferujemy

• bezpłatne zakwaterowanie, • bezpłatne wyżywienie w dniach pracy, • płaca brutto 1360.00 plus dodatek.