Zobacz więcej ofert pracy

Księgowy

Eurotel S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
5946 dni temu

Ogłoszenie numer: 46521, z dnia 2008-07-08

Eurotel S.A. jest firmą ogólnopolską. Główną gałęzią działalności firmy jest autoryzowane przedstawicielstwo operatora sieci Era. Obecnie posiada około 130 Autoryzowanych Punktów Sprzedaży na terenie całego kraju i podobnej wielkości sieć Autoryzowanych Doradców Biznesowych pracujących przy sześciu Autoryzowanych Centrach Biznesowych. Eurotel jest jednym z największych dystrybutorów produktów "Tak-Tak" oraz "Heyah" dostarczając je ogólnopolskim sieciom sprzedaży, dystrybutorom i hurtowniom. Firma jest również właścicielem ponad 400 elektronicznych terminali doładowujących konta telefonów w systemie bezabonamentowym (pre-paid). W październiku 2006 roku Eurotel rozpoczął współpracę z ITI Neovision Sp. z o.o. w zakresie budowania i obsługi sieci Telewizji Nowej Generacji „n”. Obecnie obsługuje ponad 40 takich punktów sprzedaży. Eurotel jest firmą wiarygodną i niezależną finansowo, stanowiąc dowód możliwości osiągnięcia sukcesu w oparciu o 100% kapitał krajowy. W 2006 roku z sukcesem zadebiutował na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Księgowy

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Samodzielne księgowanie dokumentów (faktury zakupu, sprzedaży, wyciągi bankowe) Uzgadnianie sald należności i zobowiązań z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi Rozliczanie delegacji służbowych, Analiza kont księgowych.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie ekonomiczne - minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku - praktyczna znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych - znajomość programów finansowo-księgowych - umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie - ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie - stabilne zatrudnienie - możliwość rozwoju zawodowego