Zobacz więcej ofert pracy

Księgowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6448 dni temu

Ogłoszenie numer: 26770, z dnia 2007-02-23

Nasz Klient to renomowana to międzynarodowa firma z branży sprzętu i usług medycznych

Księgowy

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: KBF/0202/07

Opis stanowiska

- Prowadzenie spraw związanych ze środkami trwałymi, - Kontrola i księgowanie faktur kosztowych, - Prowadzenie księgowości finansowej i materiałowej, - Współpraca (w zakresie księgowości) z firmami siostrzanymi.

Wymagania

- Wykształcenie: rachunkowość i finanse, - Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, - Znajomość informatycznych programów finansowo-księgowych i innych programów użytkowych, - Dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

- Rozwojową pracę w międzynarodowej strukturze, - Dobre warunki zatrudnienia.