Zobacz więcej ofert pracy

Księgowy

L.F.&B. Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego
Wrocław
praca stacjonarna
4722 dni temu

Ogłoszenie numer: 158579, z dnia 2011-08-11

Firma działa na rynku od 2007r. świadcząc usługi doradcze dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych.Dla klientów oferuje  usługi księgowe wraz z obsługą kadrową i płacową, doradztwo prawne, doradztwo podatkowe oraz wsparcie przy realizacji projektów finansowanych z funduszy europejskich. Zajmuje się również kompleksową wyceną przedsiębiorstw i spółek.

Księgowy

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 2/2011

Opis stanowiska

  • prowadzenie księgowości klientów firmy (księgi rachunkowe i podatkowa księga przychodów i rozchodów)
  • przygotowywanie i weryfikacja raportów kasowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie sprawozdań GUS, NBP oraz raportów i innych informacji finansowych klienta
  • bieżący kontakt z klientami w zakresie prowadzonych ksiąg

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie
  • sprawne posługiwanie się językiem polskim
  • co najmniej 1 roczne  doświadczenie na stanowisku w obszarze księgowości
  • znajomość obowiązujących przepisów prawnych w zakresie rachunkowości
  • dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • umiejętność obsługi komputera
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie wyniesione z pracy w biurze rachunkowym

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobre warunki i narzędzia pracy
  • możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji
  • szkolenia
  • pracę w miłej atmosferze