Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
księgowy z uprawnieniami

Kancelaria FranasCo Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6017 dni temu

Ogłoszenie numer: 43291, z dnia 2008-04-28

Kancelaria nasza specjalizuje się w doradztwie w zakresie przekształceń i restrukturyzacji, w tym gospodarczych przekształceń spółdzielni w spółki kapitałowe - www.franas.com

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Księgowy / Doradca

Wymagania

Znajomość zasad rachunkowości i podatków, biegłość w programach f-k. Otwartość na rozwój. Wykształcenie wyższe.

Oferujemy

Ciekawą i inspirującą pracę. Możliwość awansu w kierunku konsultanta / doradcy biznesowego w obszarach funkcjonowania Kancelarii. Prowadzenie księgowości dla grupy powiązanych firm. Doradztwo dla działów księgowych podmiotów przekształcanych w zakresie rozliczeń procesów na płaszczyźnie podatkowej i księgowej. Wiedza i materiały przygotowane - do nauczenia, zrozumienia i rozwijania. Kilkudziesięciu klientów poddawanych procesom przekształceniowych na terenie całego kraju, a więc oczekiwana otwartość na wyjazdy.